Soutěž o 4000 Kč 

11.05.2020

Vyhlašujeme soutěž o 4000 Kč! Jste kreativní, máte zajímavé nápady? Pošlete nám na adresu info@solubag.cz motiv, který byste rádi na této tašce nosili. Jednat se může o text, anebo o obrázek a zaslat můžete maximálně 3 motivy. 

Soutěž probíhá do 30.6.2020 a ze všech došlých nápadů vybereme 4 motivy od 4 autorů, které pustíme do výroby a autoři zvolených motivů získají odměnu ve výši 1000 Kč. 

Pravidla hry:

  1. Každý soutěžící může vložit maximálně 3 příspěvky
  2. Soutěžní návrh musí být vytvořený vámi, pakliže stáhnete motiv z internetu, budete vyloučeni ze soutěže.
  3. Velikost návrhu musí mít velikost max. A4 (210mm x 297mm)
  4. Jakékoliv dotazy pište na info@solubag.cz  
  5. Solubrand s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv upravit tato pravidla.

Termín uzávěrky soutěže
Soutěžní práce splňující všechny výše uvedené podmínky, musí být doručeny do 30. 6. 2020 elektronicky na email info@solubag.cz.

A co je vlastně Solubag? 

Revoluční patent

Solubag vzniká na základě patentované technologie. Jeho součástí je polyvinylalkohol (PVA), který se používá už od roku 1930. Dnes se jím potahují třeba lékové kapsle. PVA se obvykle vyrábí z ropy, ale při výrobě materiálu Solubag se používají přírodní plyny. Vzniká tak ekologicky nezávadná látka rozpustná ve vodě.

Díky tomuto revolučnímu složení se taška z materiálu Solubag rychle rozpustí. Sáčky a tašky stačí vložit do horké vody vody o teplotě 85 stupňů a zamíchat. Za pár minut se úplně rozpustí. Zbudou jen neškodné látky, který se vyskytují přirozeně v přírodě.

Jde to i bez ropy a biomasy

Při výrobě materiálu Solubag se daří snižovat uhlíkovou stopu díky neustálým inovacím technologického postupu. Kukuřice, brambory a cukrová třtina mohou zůstat potravinami a neměnit se v biomasu pro výrobu bioplastů.

Solubag přináší optimální řešení problému s plasty z fosilních paliv a některými eticky problematickými bionáhražkami.