Novinky v nabídce Solubag

Solubag

Praktická taška z netkané textilie (vytvořená podle modelu populárních látkových tašek). Slouží zákazníkovi opakovaně. Po dosloužení ji sám zákazník jednoduše a ekologicky zlikviduje rozpuštěním v horké vodě nebo vyhodí do směsného odpadu. Obrandování tašky je samozřejmostí.

Středně hluboká taška pro objemnější zboží. Praktická ucha umožňují pohodlné nošení na rameni. Taška je z netkané textilie a zákazník ji může použít vícekrát. Až taška doslouží, sám zákazník ji snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Dá se potisknout libovolným motivem. 

Hluboká taška z netkané textilie s uchem, které umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Ideální řešení pro nákupy různého druhu. Umožňuje několikanásobné využití. Pokud se zákazník rozhodne, že už ji nepotřebuje, sám tašku rozpustí v horké vodě. Lze potisknout libovolným motivem.

Klasická průhledná taška, tzv. košilka. Je pružná, má velkou nosnost. Používat se dá opakovaně. Až zákazníkovi doslouží, může ji snadno a ekologicky rozpustit v horké vodě. Lze ji potisknout ekologickými barvami. 

Klasická taška do ruky z netkané textilie. Vhodná pro menší artikly, doplňky nebo zboží prodávané po jednotkách. Zákazníkovi zaručuje několikanásobné použití. Po jejím dosloužení ji sám zákazník snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Tašku lze potisknout ekologickými barvami. 

Solupet
Solupet

Solupets jsou inovativní ekologické sáčky pro psí exkrementy. Solupets vzniká z ekologické fólie Solubag. V přírodě se rozloží do 180 dnů. Sáček je rozpustný ve vodě. Nezanáší odpad, sáček s exkrementem můžete spláchnout do WC. Neobsahuje mikroplasty.