Naše produkty

Solubag je rozpustný materiál s nevídaným potenciálem. Naše portfolio se bude stále rozšiřovat od tašek k pestrému sortimentu nahrazujícímu plasty. Nabízíme taky možnost spolupráce při vývoji vašeho individuálního produktu. Neváhejte se zeptat, co pro vás můžeme zajistit.Novinky v nabídce Solubag

Solubag

Praktická taška z netkané textilie (vytvořená podle modelu populárních látkových tašek). Slouží zákazníkovi opakovaně. Po dosloužení ji sám zákazník jednoduše a ekologicky zlikviduje rozpuštěním v horké vodě nebo vyhodí do směsného odpadu. Obrandování tašky je samozřejmostí.

Středně hluboká taška pro objemnější zboží. Praktická ucha umožňují pohodlné nošení na rameni. Taška je z netkané textilie a zákazník ji může použít vícekrát. Až taška doslouží, sám zákazník ji snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Dá se potisknout libovolným motivem. 

Solubag

Hygienická ústní rouška z materiálu Solubag. Vyrobená z netkané textilie a gumičky, kterou se upevňuje za uši. Prodyšný materiál umožňuje pohodlné dýchání. Chrání před možnými infekcemi či nečistotami ve vzduchu. Dá se použít opakovaně. Po použití ji jednoduše rozpustíte ve vodě o teplotě 85 °C, zbyde pouze gumička.

Hluboká taška z netkané textilie s uchem, které umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Ideální řešení pro nákupy různého druhu. Umožňuje několikanásobné využití. Pokud se zákazník rozhodne, že už ji nepotřebuje, sám tašku rozpustí v horké vodě. Lze potisknout libovolným motivem.

Klasická průhledná taška, tzv. košilka. Je pružná, má velkou nosnost. Používat se dá opakovaně. Až zákazníkovi doslouží, může ji snadno a ekologicky rozpustit v horké vodě. Lze ji potisknout ekologickými barvami. 

Solubag

Ochranná čepice na vlasy z materiálu Solubag. Gumička po obvodu drží vlasy pod kontrolou. Čepice chrání hlavu a vlasy před ušpiněním, neomezuje zorné pole a chrání výrobu před kontaminací lidskými vlasy. Univerzální velikost, snadno se nasazuje, lze použít opakovaně. Po použití ji snadno rozpustíte ve vodě o teplotě 85 °C, zbyde pouze gumička.

Klasická taška do ruky z netkané textilie. Vhodná pro menší artikly, doplňky nebo zboží prodávané po jednotkách. Zákazníkovi zaručuje několikanásobné použití. Po jejím dosloužení ji sám zákazník snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Tašku lze potisknout ekologickými barvami. 

Návleky na obuv s gumičkou z materiálu Solubag. Chrání podlahové plochy, provoz i obuv proti nečistotám, bakteriím apod. Jednoduše a snadno se nazouvají. Dají se použít opakovaně. Až doslouží, snadno je rozpustíte ve vodě o teplotě 85 °C, zbyde pouze gumička.

Zaujal vás Solubag?